Moderná vodná fajka

Moderná vodná fajka

Kokosové uhlíky z Indonézie v zliatinovom púzdre z Ameriky, telo z nerezovej ocele zasadené v dreve z afrického stromu a nemecký tabak dochutený ovocnou zmesou zo Španielska. To je moderná vodná fajka. Už dávno odzvonilo plechovým tureckým fajkám s anízovým tabakom v hlinenej korunke zahrievaným rýchlozápalnými uhlíkmi. Moderný dymič (familiárne označenie nadšenca vodnej fajky), je sofistikovaný dymič. Vyžaduje vodnú fajku krásneho vzhľadu a z najkvalitnejších materiálov, širokú paletu tabakov, nielen rozličných príchutí, ale aj značiek, a spoľahlivé kokosové uhlíky. Moderný dymič rád skúša nové fajky a nové tabaky a dokonca aj nové uhlíky. Vyzná sa v príchutiach a vie odlíšiť napr. čučoriedku od Al Fakheru od čučoriedky od Chillmy. Zážitok z dymenia vodnej fajky je už natoľko vyšperkovaný, ze sa približuje a s miernou zaujatosťou tvrdíme, že možno aj prevyšuje, zážitok z fajčenia dobrej cigary.

IMG_1303

Shisha Chill v tomto duchu udáva smer na Slovensku už od 2014. Ako prví sme zaviedli unikátny spôsob zahrievania tabaku, Kaloud Lotus, vynájdený v Kalifornii, ktorý zaručuje čistejší dym, výraznejšiu chuť a podstatne vylepšuje zážitok z vodnej fajky. Turecké plechové fajky sme nahradili celosklenemými nemeckými Emirate, hlinikovými nemeckými Brezzers, ale hlavne najkvalitnejšými drevenými fajkami Wookah. Ako jediní na Slovensku máme vo fajkovom arzenáli luxusné porcelanové fajky Original z Čiech. Naším tabakovým menu prešlo už viac ako sto príchutí a našu ponuku neustále rozširujeme. V súčasnosti ako jediní na Slovensku ponúkame americký tabak Starbuzz, nemecký tabak Doobacco a iránsky tabak Chillma. V Bratislave máme dve prevádzky (Obchodna 3 a Romanova 5, na facebooku: „Shisha Chill“ a „Shisha Chill – Obchodná 3“) kde naším zákazníkom ponúkame to najlepšie zo sveta vodnej fajky.

Príďte vyskúšať modernú vodnú fajku do nášho Shisha Chill stanu počas celého Gastrofestu. Ako hovorí správny dymič: po dobrom žrádle, dobrý dym! 🙂

S radosťou na vás čakáme,
a čoskoro sa uvidíme v stane.

Organizátor a zodpovedajúci za Chill stan je Shisha Chill z Bratislavy

Súvisiace články