BBQ ako vyšité: iba u nás nájdete až 150 kg mäsa naraz

BBQ ako vyšité: iba u nás nájdete až 150 kg mäsa naraz

Milujete jedlo a neviete sa dočkať gastrofestivalu v Komoči? Ak ste na túto otázku odpovedali „áno“, v tom prípade máme pre vás skvelé riešenie. Naše extra veľké BBQ vybavenie nám umožňuje naraz grilovať až 150 kíl lahodných mäsových pochúťok. A to už zasýti nejednu partičku, ktorá toho aj za bežných okolností zje veľa. J

Prečo by ste mali prísť k nám do Reštaurácie 83?

Naša pizzeria 83 ponúka nielen dokonalo tenkú pizzu presne takú, akú by ste našli v Taliansku, ale aj chuťovky z mäsa, ktoré pravidelne grilujeme pre našich hostí. Okrem fantastického prostredia sme si pre vás pripravili aj vždy usmiaty personál, ktorý rád vyhovie všetkým požiadavkám našich hostí.

Vezmite partiu a vyrazte do Nesvad!

Naša reštaurácia dokáže pohostiť naraz množstvo ľudí a vďaka našej obrovskej giga-grilovačke si užijete aj chuťovky kedykoľvek. Lahodné mäsko, ktoré chutí tak, ako ste to ešte nikdy nezažili, je pripravené poštekliť aj vaše zmysly neuveriteľným spôsobom. Ak sa vám nechce čakať, kým nadíde dokonalý čas gastrofestivalu v Komoči, zastavte sa u nás v Nesvadoch. Uvidíte, že zažijete, ako sa hovorí, „nebíčko v papuľke“.

 

Oslavy, narodeniny, promócie – aj to jedine u nás

Ak chcete zažiť atmosféru, akú v meste nezažijete, vyskúšajte našu Reštauráciu 83. Uvidíte, že aj vám dokážeme vyčarovať na perách nádherný úsmev. Sme za to, aby každý mal prístup k dobrej a kvalitnej gastronómii, čo sa môže podariť jedine, ak sa veci robia poctivo. Príďte k nám a užijete si domácke jedlo, ktoré bude chutiť ako od vašej babičky. Na naše receptúry využívame iba poctivé suroviny, ktoré z časti rastú aj priamo v našej záhradke. O to lepšie!

Nečakajte do augusta, príďte zažiť malý festival k nám do Nesvad. Ochutnáte rôzne dobroty a zaručene sa aj zabavíte.