Chutná pizza je na krok od vás

Chutná pizza je na krok od vás

Máte radi chutnú pizzu? V tom prípade máme pre vás dobrú správu. Na Gastrofestivale Oáza v Komoči sme si pre vás pripravili dokonalú možnosť: objednať si pizzu z jedálneho lístka až priamo k vám. Sme totiž partnermi tohto chutného gastrofestivalu, ktorý sa koná hneď vo vedľajšej dedine. Naša pizzeria vyniká najmä použitými ingredienciami a celkovou kvalitou jedál.

 

Talianska klasika v slovenskom prevedení

Naša pizza sa priam stráca pod náporom chutných ingrediencií, ktoré si u nás na ňu môžete dať. Na pizzu používame aj chutné domáce bio výrobky priamo z babičkinej záhrady. Okrem toho v našej ponuke uvítate aj chutné tradičné jedlá. Pizza je u nás výhradne tenučká a chutná, taká, akú by ocenil aj pravý Talian. A ak neveríte, vezmite ho k nám. J

Teraz ale o inom – na festivale v Komoči, ktorého sme partnerom, budete môcť ochutnať všetko, po čom vaše hrdlo ráči. Chutné mäsko a iné mňamky si však môžete odľahčiť napríklad našou spomínanou legendárnou pizzou. Radi vám pizzu dovezieme až priamo na festival, aby ste si vy mohli iba užívať a odpočívať v spoločnosti hudby a dobrého jedla.

Radi vás privítame celoročne

Naša reštaurácia je na vás pripravená kedykoľvek v obci Nesvady, ktorá sa nachádza v krásnom a príjemnom prostredí. Náš podnik má aj krásnu terasu, na ktorej si v lete pohodlne posedíte a vychutnáte pizzu tak, akoby ste boli priamo v Taliansku. Naša pizza je ideálnym spestrením všedných dní. Ak chcete zabudnúť na ruch mesta a užiť si pokoj, v tom prípade rozhodne príďte k nám.

Radi vás uvítame aj v našom štýlovom interiéri, ktorý je pripravený presne pre vás. Ochutnajte tradičné aj netradičné špeciality, prevedené v tom najlepšom možnom variante. Stavíme všetko na to, že sa vám u nás bude 100 % páčiť. Príďte a presvedčte sa o tom sami aj vy. J

Na stránke sa pracuje