Gastrofestival v Komoči sa blíži. Aj vy sa naňho tešíte tak ako my? Máme pre vás dobrú správu: práve sme sa stali jeho ďalším partnerom. A prečo? Pretože chceme, aby ste si na kvalitné jedlo a pitie mohli správne posvietiť. Našim zákazníkom dodávame tie najlepšie svietidlá už niekoľko rokov a veríme, že ešte stovky rokov aj budeme.
Prečo si vybrať e-shop elampy.sk?

Svetlo: vec, na ktorú sme zvyknutí a vôbec ju neberieme ako niečo výnimočné. Pritom svietidlá sú veľmi dôležité. Musia byť dostatočne kvalitné, aby nám nekazili oči. Vynechávať však neodporúčame ani dizajnový aspekt. Svietidlá tvoria akúsi korunu každého interiéru, preto musia byť nielen kvalitné a bezpečné, ale mali by sa do interiéru aj hodiť.

Aké lampy ponúka e-shop elampy.sk?

Asi všetky! Radi vám ponúkneme halogénové lampy, úsporné LED svietidlá, zapustené alebo visiace… Finálny výber je na vás. Náš personál vám však bude neustále k dispozícii. Či už potrebujete poradiť online alebo offline v jednej z našich troch predajní, sme tu pre vás. Prichystali sme pre vás tri miesta, v ktorých vás očakávame spolu s obrovským výberom svetiel.

Naše moderné a exkluzívne predajne nájdete v Dunajskej Strede, vo Veľkom Mederi a v Galante. Prečo až tri? Chceme, aby ste mali istotu, že nás nájdete v blízkosti aj vášho domova alebo kancelárie. Hoci sa svietidlá zväčša nekupujú každý deň, ba ani každý mesiac, chceme vám byť nablízku. Aby ste vždy mali možnosť vybrať si kvalitné svietidlá.

Svietidlá do exteriéru aj interiéru

Aké svietidlá hľadáte, také vám ponúkneme. Chcete vdýchnuť kúsok atmosféry vášmu bazénu? Túžite po krásne osvetlenej obývačke, ktorá sa bude páčiť každému vášmu návštevníkovi? Nech si vyberiete svietidlá do interiéru alebo do exteriéru, vždy budú kvalitné. Je to totiž náš hlavný cieľ: poskytovať kvalitu a exkluzívny dizajn za tie najlepšie ceny.

www.elampy.sk

Súvisiace články