Kvalitné strechy sú náš život

Kvalitné strechy sú náš život

Človek by si bol povedal, že čo už len na strechách môže byť také príjemné. Lenže robiť strechy, to je naozaj mimoriadne zodpovedná práca, ktorá nás aj mimoriadne baví. Zakrývame totiž priestor, ktorý dáva vyniknúť buď členom rodiny alebo firmy a v ktorom sa toho za veľa rokov aj veľa odohrá. Taký je náš život a priznávame sa – milujeme strechy!

Kvalita je u nás najdôležitejšia

Tvrdíme, že bez kvality sa ani lístok na strome nepohne. To preto, lebo dnešné počasie je už aj v našich zemepisných šírkach nevyspytateľné a tým pádom náročné na všetky na stavbe použité materiály. Práve preto je mimoriadne dôležité vykonať všetky práce súvisiace so strechou naplno. My v ARRI, s. r. o. to tak rozhodne robíme.

 

Aké služby pre vás vieme zabezpečiť?

Kompletné strešné služby a klampiarstvo, ako aj rôzne prípravné služby smerujúce k realizácii stavby, to všetko je to, čomu sa venujeme. Viac ako 10 rokov je našim životom príprava a stavba striech, ktoré pre vás máme v širokej škále typov, značiek a dizajnov. Halové systémy a sendvičové panely máme tiež, to preto, aby sme vám toho dokázali ponúknuť čo najviac.

 

Okrem toho, radi vám na vašu stavbu aj zapožičiame doplnky, ktoré sú pre jej úspešné dokončenie potrebné. Nech ste odkiaľkoľvek, naši profíci sa o vás postarajú naozaj dokonalo. Navyše, všetky naše služby pre vás máme v dobrej cene, čo ocenia nielen vaše peňaženky, ale aj rodina alebo firma. J

 

Nebavia nás len strechy

Okrem striech a ďalšieho klampiarstva však pre vás máme aj certifikovanú montáž strešných fólií, okien, dažďových žľabov a množstvo iného. Nech však o nás neprezradíme hneď všetko, skúste sa za nami zastaviť a uvidíte, že sme ten najlepší partner. A, samozrejme, budeme radi, ak nás budete sledovať na Gastrofestivale – zapojili sme sa totiž aj do súťaže varenia. J

https://www.bizref.sk/strecha-ws