RIKI mini palacinky: poznáte ich aj vy?

Palacinky sú mňam! Odmalička nám ich pritom zvyknú pripravovať nielen naše babičky, ale aj mamy a tety, a ktovie ešte, akí iní rodinní príslušníci. Palacinky jednoducho neoddeliteľne patria k životu. Preto máme pre vás dobrú správu: stali sme sa partnerom detského kútika gastrofestivalu v Komoči!

Zdravá a chutná dobrota? Aj to sú RIKI mini palacinky

Milujeme deti! Prichystali sme preto zdravé a chutné dobroty, ktoré si môžno vychutnať kdekoľvek: na cestách, na výletoch, v škole, v autobuse… Jednoducho všade. Vždy, keď sme videli niekoho po prvýkrát ochutnať naše minipalacinky, videli sme úsmev. A to je hlavný dôvod, prečo ich pre vás neustále s láskou pripravujeme.

Ktorú príchuť máte najradšej?

Podmanivé a sladké kakao, zdravá a osviežujúca jahoda, ďaleká a exotická vanilka… To sú tri príchute, v ktorých pre vás pripravujeme lahodné a príjemné RIKI palacinky. Na jazyku sa ľahučko rozplývajú a keď máte chuť na niečo sladké, radi vám na tento účel poslúžia.

Ich veľkou výhodou je zároveň aj skladné a bezpečné balenie, vďaka ktorému si ich môžete dať kedykoľvek a kdekoľvek. Pozor: je zakázané ich konzumovať u babky. Tam si radšej dajte tie, ktoré vám pripraví priamo ona. 🙂

RIKI mini palacinky pre vás pripravuje cukrárska výroba Ervin

Okrem tejto dokonalej mňamky pre malých aj veľkých ich producent Ervin pripravuje aj lahodné domáce zákusky všetkých druhov. Našou úlohou je vytvárať dokonalo chutné zákusky, ktoré potešia vaše chuťové poháriky. Či potrebujete zákusky alebo tortu na oslavu, svadbu, prípadne na výročie, Ervin sa vám rád o ich výrobu postará.

Všetky naše sladké dobroty sú domáce a lahodné. Líšia sa však príchuťami a prevedením. Spája ich jeden spoločný menovateľ: kvalitné a lahodné suroviny, ktoré s láskou prepájame s chuťovými bunkami našich zákazníkov. Záleží nám na tom, aby sa k nám zákazníci radi vracali a aby prvé, na čo si spomenú pri slove „sladké“, boli práve naše sladkosti.

Ktoré máte najradšej vy? 🙂

www.riki-minipalacinky.bizref.sk
www.cukraren.com

Súvisiace články