Hľadáte miesto na oslavu, svadbu alebo firemnú akciu?
Spoznajte Chateau Rúbaň

Chateau Rúbaň je exkluzívne miesto priamo v srdci obce na juhu Slovenska – v Rúbani. Ak chcete zažiť malú ochutnávku nášho vína, potešíme vás: nájdete nás na Gastrofestivale v Komoči. Chutné vínka od výmyslu sveta, ktoré môžete ochutnať a príjemná atmosféra. Aj to zažijete v Komoči.

Chystáte svadbu? Stavte na dobové priestory Chateau Rúbaň

Poznáte to: so svojou drahou alebo drahým dospejete do životnej fázy, keď si poviete, že sa vezmete. Nasleduje množstvo náročných úloh. Od premyslenia, ako má svadba vyzerať, po pozvánky a výzdobu… A to sme spomenuli iba zopár vecí. Asi najdôležitejšou vecou je ale miesto, v ktorom bude prebiehať oslava tohto životného rozhodnutia.

Pohodlné ubytovanie a fantastické jedlo. Úžasné víno, ktoré sa takmer pije samé. Zábava až do rána bieleho, prípadne zábava počas celého víkendu. Krásny interiér a rozľahlý areál plný zelene… To sú predpoklady naozaj nezabudnuteľnej svadby.

Chateau Rúbaň je vhodné aj pre firemné eventy

Dostali ste na úlohu organizáciu firemného eventu? Máte na zodpovednosti všetkých vašich kolegov a chcete všetko pripraviť čo najlepšie? Len pokojne: je tu Chateau Rúbaň. Spoľahnúť sa budete môcť na vždy ochotný a úslužný personál, dobré jedlo a, samozrejme, aj vínko. To zaručene pomôže nielen ulahodiť vašim chuťovým bunkám, ale aj rozprúdiť príjemnú zábavu.

Hľadáte miesto na najlepšiu oslavu?

Práve ste ho našli. Nech je oslávencom ktokoľvek – babka, mama, starý otec, v Chateau Rúbaň nájdete kľudné miesto, v ktorom túto príležitosť náležite oslávite. K dispozícii vám sú prvotriedne služby a prvotriedna gastronómia, spolu s vínkami, ktoré pre vás vyberajú naši miestni odborníci. Stačí si sadnúť a vnoriť sa do debaty s vašimi známymi alebo rodinou. Pretože to sú momenty, ktoré sa v živote počítajú.

 

www.vinoruban.sk

Súvisiace články